Gladkie-ramiona-i-przedramiona-czyli-podstawowe-metody-depilacji-rak.jpg

21 lipca 2022

Endermologia jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który zyskuje sobie coraz to większą popularność. Nie da się ukryć, że urządzenie do tego zabiegu można wykorzystać dosłownie na każdej części ciała. Panie i panowie często decydują się na ten zabieg w odniesieniu do twarzy, brzucha, ud, a nawet i pośladków. Warto jednak wiedzieć, że endermologia wywołuje jednocześnie bardzo silne efekty terapeutyczne jeśli chodzi o zewnętrzne powłoki organizmu. Pojawiły się więc wątpliwości czy zabieg ten jest bezpieczny. Wobec tego czy endermologia może zaszkodzić?


czy-endermolgia-w-ciazy-jest-bezpieczna.jpg

24 stycznia 2022

Kobieta spodziewająca się dziecka cieszy się, że zostanie mamą, ale w tym okresie musi zmagać się z takimi problemami jak tworzenie się tzw. pomarańczowej skórki i gromadzenie się wody. Czy można jej pomóc? Tak, w salonie kosmetycznym może zostać wykonany zabieg endermologii, który w ciąży jest bezpieczny dla mamy i dla dziecka. Trzeba jednak pamiętać o tym, że takiej procedurze można się poddać dopiero po 3 miesiącu ciąży.


endermologia-a-okres-czy-miesiaczka-jest-przeciwskazaniem-do-wykonania-zabiegu.jpg

17 stycznia 2022

Wybierając zabieg na likwidację cellulitu i innych nieestetycznych zmian skórnych, wiele kobiet decyduje się na nieinwazyjny zabieg endermologii. Czy ten zabieg modelujący i wyszczuplający sylwetkę może być stosowany w trakcie miesiączki? Czy okres jest przeciwskazaniem do wykonania endermogolii? A może lepszym rozwiązaniem okaże się przełożenie zabiegu na inny termin? Warto dowiedzieć się, kiedy najlepiej wykonać taki zabieg. Kwestie te zostaną szerzej omówione w niniejszym artykule


czy-endermologia-moze-pomoc-w-odchudzaniu.jpg

10 stycznia 2022

Wraz z rozwojem technologicznym medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które przyspieszają oraz wspomagają odchudzanie. Jednym z nich jest endermologia. Masaż podciśnieniowy, za którego pomocą możliwe jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zabieg ten również korzystnie wpływa na jędrność skóry. Jak wygląda, na czym polega masaż i na co zwrócić szczególną uwagę? Endermologia na odchudzanie – czy warto? Kiedy się na niego zdecydować? Zachęcam do przeczytania! Wszystkie odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.


jak-wzmocnic-efekty-endermologii.jpg

1 grudnia 2021

Endermologia to niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala na modelowanie i wyszczuplenie naszej sylwetki raz redukcję tak bardzo znienawidzonego cellulitu. Mimo, iż jest to masaż przynoszący naprawdę dobre efekty, które potrafią diametralnie odmienić wygląd naszego ciała to warto pamiętać o tym, że przy odrobinie chęci i samozaparcia efekt ten można jeszcze pogłębić i przyspieszyć. Jak, zatem wzmocnić efekty endermologii?


dla-kogo-przeznaczony-jest-zabieg-endermologii-lpg-na-twarz.jpg

19 października 2021

Endermologia lpg twarzy to wysoce innowacyjny zabieg medycyny estetycznej dający niesamowite efekty wyszczuplenia twarzy oraz szyi. Endermologia na twarz to jedyna metoda pobudzająca fibroblasty w skórze właściwej, prowadząca do zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.


jak-przygotowac-sie-do-zabiegu-endermologii.jpg

7 października 2021

Endermologia to jeden z najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki oraz redukcji niepożądanego cellulitu. Ten specjalny masaż podciśnieniowy wspaniale wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia fizyczne, wygładzając ciało i pomagając ujędrnić je oraz przywrócić młodzieńczy i szczuplejszy wygląd. Sama procedura jest prosta i nie wymaga hospitalizacji oraz żadnej chirurgicznej interwencji w nasze ciało. Dowiedz się jak przygotować się do zabiegu endermologii?