Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii LPG na twarz?

19 października 2021
dla-kogo-przeznaczony-jest-zabieg-endermologii-lpg-na-twarz.jpg

Endermologia lpg twarzy to wysoce innowacyjny zabieg medycyny estetycznej dający niesamowite efekty wyszczuplenia twarzy oraz szyi. Endermologia na twarz to jedyna metoda pobudzająca fibroblasty w skórze właściwej, prowadząca do zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Endermologia LPG na twarz w Warszawie

Specjalna technika zabiegu LPG zapewnia wysoką skuteczność oraz delikatność podczas wykonywania zabiegów.  Technika lpg wyposażona jest w programy do różnych rodzajów skóry, m.in.: wrażliwej, zwiotczałej czy ze zmarszczkami. Dzięki takiej różnorodności, efekt wyszczuplenia twarzy i szyi można osiągnąć szybko i skutecznie. Endermologia na twarz to wysoce nowoczesna, bezinwazyjna technologia, która umożliwia perfekcyjny drenaż oraz naturalny lifting. Zabieg polega na rytmicznym, trójwymiarowym masażu podciśnieniowym, z masażem wibracyjnym najgłębszych warstw skóry. Głowice urządzenia z klapkami magnetycznymi idealnie potrafią dopasować się do każdej części twarzy i szyi. Specjalistyczne głowice działają bardzo precyzyjnie.

Dlaczego warto wykorzystywać zabiegi wyszczuplające twarz i szyję? Po przeprowadzeniu badań naukowych biopsji skóry wykazano, że po wykonaniu zabiegu endermologii, ilość kwasu hialuronowego wzrosła o 80% a elastyny aż o 46%.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi endermologii LPG na twarz?

Zabieg na twarz i szyję endermologii przeznaczone są szczególnie dla osób borykającymi się z takimi dolegliwościami jak nieestetyczne zgrubienia czy złogi tłuszczu, obwisła skóra i powieki, opuchlizna, sińce pod oczami czy zapadłe policzki. Zabieg doskonale rozprawi się z niechcianymi defektami skóry naszej twarzy i szyi, dzięki czemu znowu będziemy móc poczuć się pięknie i komfortowo. Obrzęk twarzy może mieć różne przyczyny. Często jest to spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie na tle hormonalnym, ogólnym przemęczeniem i małą ilością snu, bądź może być wynikiem zabiegów chirurgii plastycznej. Endermologia lpg twarzy stanowi więc nieocenioną pomoc.

Enfermologia LPG na twarz Warszawa – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabiegowi poddać się mogą jedynie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Endermologia lpg twarzy powinna być wykonywana w serii dziesięciu bądź piętnastu zabiegów, co najmniej dwa razy w tygodniu. Przerwa pomiędzy zabiegami powinna wynosić minimum jeden dzień. Nie jest zalecane wykonywanie endermologii na twarz z dnia na dzień, ponieważ może to doprowadzić do podrażnień delikatniej skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednak zaleca się odbycie pełnej serii. Kiedy zamierzony efekt zostanie osiągnięty i będziemy czuć, że nasza twarz i szyja zostały już odpowiednio wyszczuplone, dla trwałego podtrzymania uzyskanego rezultatu, powinno się powtarzać zabieg według indywidualnych wskazań specjalisty. Najczęściej zaleca się poddawanie endermologii na twarz raz w miesiącu.

Dodatkowym atutem zabiegów wyszczuplających na twarz i szyję jest ich całkowita naturalność połączona z rewelacyjną skutecznością. Łagodny lifting bez konieczności ingerencji chirurgicznej, to doskonała alternatywa dla skóry twarzy czy dekoltu. Naturalna stymulacja i regeneracja tkanek prowadzi do powrotu do idealnej formy z dawnych lat. Koszt zabiegów nie jest wygórowany w stosunku do efektów jakie przynoszą one dla naszego wizerunku. Co więcej, zabiegi wyszczuplające twarz i szyję wykonywane są przez specjalistów w profesjonalnych gabinetach, dzięki czemu są dla naszego zdrowia i życia całkowicie bezpieczne. Warto zainwestować w piękna, promienną i szczupłą twarz oraz dekolt, które stanowią naszą wizytówkę. Do dzieła!